کنفرانس ملی رویکردهای نوین روابط عمومی در اصفهان برگزار می‌شود

کنفرانس ملی “رویکردهای نوین روابط عمومی در ایران” با هدف آموزش روابط‌عمومی و اهمیت و جایگاه ویژه آن در اصفهان برگزار می‌شود.

کنفرانس ملی “رویکردهای نوین روابط عمومی در ایران” با هدف آموزش روابط‌عمومی و اهمیت و جایگاه ویژه آن در اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش جامعه مجازی روابط عمومی، دبیر علمی کنفرانس ملی رویکردهای نوین روابط عمومی در ایران ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کنفرانس ملی “رویکردهای نوین روابط عمومی در ایران” با هدف آموزش روابط‌عمومی و اهمیت و جایگاه ویژه آن در اصفهان برگزار می‌شود.

هادی زمانی افزود: با توجه به اهمیت روابط عمومی باید در کشور ساختار و نگرش مناسبی نسبت به این موضوع وجود داشته باشد و یکی از اهداف کلان این کنفرانس بررسی رویکردهای نوین روابط عمومی است.

وی بیان کرد: در این کنفرانس قرار است برای نخستین بار موضوعاتی در حوزه علم روابط عمومی پرداخته شود که پیش از این مورد توجه قرار نگرفته است.

دبیر علمی کنفرانس ملی رویکردهای نوین روابط عمومی در ایران با بیان اینکه کارگاه آموزشی در این کنفرانس برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: با برگزاری این کارگاه‌ها با اساتید فرصتی است تا سرفصل‌ها به صورت حرفه‌ای و علمی آموزش داده شود. یکی از موضوعات مطرح در این کنفرانس، “مدیریت ناب” است که برای نخستین بار به آن پرداخته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این کنفرانس در روز درگذشت امیرکبیر نیز برگزار می‌شود، افزود: به همین مناسبت مراسم بزرگداشتی برای او با سخنرانی هاشم گلستانی استادتمام فلسفه اصفهان برگزار می‌شود.

زمانی اظهار داشت: در همین راستا تجلیل از جایگاه “امیرکبیر” در تاریخ ایران برگزار می‌شود زیرا وی به‌عنوان یکی از موثرترین شخصیت‌های علمی، اجتماعی و فرهنگی در تاریخ ایران است.

دبیر علمی کنفرانس ملی رویکردهای نوین روابط عمومی در ایران با بیان اینکه پیشرفت در این حوزه رکن اصلی است، تصریح کرد: رسانه در اصفهان در وضعیت نابسامانی قرار دارد که اصلی‌ترین آسیب آن متوجه روابط عمومی‌ها است و باید در این مورد اقداماتی صورت بگیرد.

 

سایت همایش

 

 

اهداف و محورهای آموزشی کنفرانس

  • روابط عمومی الکترونیک در جامعه امروزی
  • روابط عمومی ناب

 

 

 

امتیازات کنفرانس

  • دریافت گواهینامه پایان دوره از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی
  • دریافت گواهینامه آموزشی بین‌المللی
  • امکان پذیرش مقالات علمی- پژوهشی شرکت‌کنندگان و علاقه‌مندان
  • بهره‌مندی از سخنرانی‌ها و آخرین اطلاعات روز دانش روابط عمومی
  • نمایه سازی مقالات در پایگاه علمی سیویلیکا