نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های تابعه

رئیس دانشکده خبر ایرنا در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های تابعه : نقد درون گفتمانی را در حوزه روابط عمومی ها دنبال کنیم
به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی محمدعلی زکریایی امروز یکشنبه ۲۲ مهر  در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های تابعه که در محل وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی و با حضور انوشیروان محسنی بندپی سرپرست وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزارشد نکات کلیدی و تخصصی حوزه روابط عمومی ها را تشریح کرد .
وی گفت : در مجموعه روابط عمومی های دولت نیازمند یک نوع نگاه متمرکز و پاسخگو هستیم  و روابط عمومی ها مانند نهادی هستند که مفاصل مختلف سازمان را به یکدیگر متصل می کنند .
رئیس دانشکده خبرایرنا  تشکیل چنین نشست هایی را اتفاقی مبارک توصیف کرد و افزود : روابط عمومی های هردستگاه می توانند شکل کلی جامعه را به عموم مردم نشان دهند . زکریایی با تاکید بر نقش آموزش تخصصی و به روز در روابط عمومی ها ایده پردازی ، ارائه راهکارهای نوین ، فکر جدید و بهره مندی از تجربه تطبیقی را راهی برای سپری کردن مسیرهای جدید تر و درست تر دانست .
وی ادامه داد : باید گفت و گو با خود و دیگران را سرلوحه کار روابط عمومی ها قرار گیرد و درکارگروه های مختلف این مباحث را دنبال کرد .