برگزاری گردهمایی مدیران روابط عمومی دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه ۱ سلامت کشور درساری

گردهمایی مدیران روابط عمومی دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه ۱ سلامت کشور با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران درساری برگزار شد.

سید عباس موسوی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و رئیس کلان منطقه ۱ سلامت کشور به اهمیت روابط عمومی ها در دنیای مدرن امروزی اشاره کرد و گفت: جایگاه کلان منطقه با توجه به فراهم سازی بستر و زمینه انتقال اطلاعات و تجربیات ارزنده و اجرای برنامه های مشترک در جهت ارتقای سطح سلامت جامعه بسیار مهم و اثر گذاری است .

وی با بیان اینکه دانشگاه های علوم پزشکی ساختارهای گسترده و شرح وظایف متنوعی دارند، افزود: به دلیل این گستردگی ها ، داشتن ساختار منسجم در اقصی نقاط شهرستان ها، شبکه ها و مراکز بهداشتی برای روابط عمومی دانشگاه های علوم پزشکی الزامی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه برای اثربخشی سازمان هاباید روابط عمومی ها تقویت شوند، گفت: مدیران رده های بالاتر بیشتر به جایگاه روابط عمومی ها اذعان دارند ولی در رده های پایین تر به اهمیت حوزه روابط عمومی و شرح وظایف آن کمتر توجه می شود که باید به آن پرداخته شود.

موسوی ادامه داد: دانشگاه های علوم پزشکی مخاطبین اجتماعی دارند و اگر کارکرد خود را نتوانیم انعکاس دهیم نمی توانیم در جامعه تاثیر گذار باشیم و فعالیت های حوزه سلامت در جامعه کمتر دیده می شود.

نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه یک سلامت کشور با محوریت کارگاه مدیریت استراتژیک در روابط عمومی و نقش آن در توسعه سازمان برگزار شد.