جلسه هم اندیشی روابط عمومی های شهرداری کرج برگزار شد

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج گفت: جلسه هم اندیشی روابط عمومی های مناطق، سازمان ها و معاونت های شهرداری کرج در محل سالن شهدای شهرداری برگزار شد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج گفت: جلسه هم اندیشی روابط عمومی های مناطق، سازمان ها و معاونت های شهرداری کرج در محل سالن شهدای شهرداری برگزار شد.

سید علیرضا موسوی در این جلسه ضمن تسلیت اربعین حسینی و تبریکِ انتخاب شهردار کرج، اظهار داشت: با توجه به دغدغه انتخاب شهردار جلسه هم اندیشی روابط عمومی ها با تاخیر برگزار شد. وی افزود: به دلیل آن که چارچوب مشخصی وجود نداشت و بیشتر اقدامات بر پایه برنامه های کوتاه مدت صورت می گرفت روابط عمومی هم نمی توانست برنامه کاملی ترتیب ببیند به همین دلیل برگزاری جلسه هم اندیشی مدتی به تاخیر افتاد.

ساختار روابط عمومی ها اصلاح شده است
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج اصلاح ساختار روابط عمومی ها را یکی از اقدامات صورت گرفته از سوی این اداره کل برشمرد و افزود: این اصلاحِ ساختار تاثیر مثبتی در تثبیت جایگاه روابط عمومی ها در در مناطق، سازمان ها و معاونت ها دارد. وی در ادامه به قدرت، اقتدار و اهمیت روابط عمومی اشاره کرد و گفت: به زودی در حوزه روابط عمومی های مناطق و سازمان ها تغییر رویکردها اجرایی و تفییرات مشاهده خواهد شد. موسوی به اداره کل ارتباطات و روباط بین الملل شهرداری کرج نیز اشاره کرد و ادامه داد: با برخی جابجایی ها و استفاده از نیروهای خلاق، نظم و پویایی بسیار خوبی در این اداره کل حاکم شده است.

موسوی در بخش دیگری از صحبت های خود به ضرورت برپایی میز خدمت در مناطق نیز اشاره کرد و ضمن قدردانی از منطقه ۱۲ به منظور تحقق این مهم، تاکید کرد: این اقدام در تمامی مناطق باید عملیاتی شود.

این مسئول به تشکل کمیته شورای روابط عمومی ها نیز اشاره کرد و افزود: به سمت برنامه ریزی های مدون و جامع در حرکتیم. مدیرکل اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج ضمن تاکید بر توجه روابط عمومی ها به کیفیت اخبار منتشر شده در پرتال مناطق و سازمان ها از آنان خواست به صورت هفتگی عملکرد خود را به این اداره کل ارسال کنند.