کسب رتبه روابط عمومی برتر کشور توسط روابط عمومی توزیع برق خوزستان

در پایان چهاردهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و پانزدهمین جشنواره برترین روابط عمومی‌های ایران، مدیران برتر روابط عمومی در بخش‌های مختلف معرفی شدند.بر اساس این گزارش، در این سمپوزیوم با رای هیئت داوران در بخش مهندسی فرهنگی و توسعه فرهنگ خاص، روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان رتبه برتر را کسب نمود.
در پایان چهاردهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و پانزدهمین جشنواره برترین روابط عمومی‌های ایران، مدیران برتر روابط عمومی در بخش‌های مختلف معرفی شدند.
بر اساس این گزارش، در این سمپوزیوم با رای هیئت داوران در بخش مهندسی فرهنگی و توسعه فرهنگ خاص، روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان رتبه برتر را کسب نمود.
در همین رابطه کامران حدادی مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق خوزستان گفت: مجموعه فعالیت‌های انجام شده در زمینه ترویج فرهنگ استفاده صحیح از برق و مدیریت مصرف در قالب برنامه‌های بسیار متنوع در سطح گسترده باعث شد تا هیئت داوران چهاردهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و پانزدهمین جشنواره برترین روابط عمومی‌های ایران رای به برتری روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان دهند.
حدادی افزود: ساخت و انتشار موشن گرافیک‌های جذاب، طراحی و چاپ صد‌ها هزار نسخه برشور فرهنگی، فیلم، برنامه‌های رادیویی، تلویزیونی و استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی برای فرهنگ سازی در زمینه مدیریت مصرف برق از جمله مهمترین فعالیت‌های صورت گرفته برای تابستان سال ۹۷ بوده که اثرات بسیار مثبتی در تغییر و نوع نگرش مردم و مشترکان نسبت به برق و خدمات آن داشته است.
گفتنی است چهاردهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و برای تقدیر از برگزیدگان روابط عمومی ۳۰ مهر ۹۷ با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس شورای شهر تهران و متخصصان حوزه روابط عمومی در سالن کتابخانه ملی برگزار شد