مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان

روابط عمومی های هرمزگان از ابزارهای نوین ارتباطات جهت فعالیت مطلوب استفاده کنند

با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی و فناوری ها در زمینه ارتباطات، بهره گیری از این ابزار جهت اطلاع رسانی سریع و با کیفیت توسط روابط عمومی ها الزامی است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا کمالی در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی ‌های استان هرمزگان روابط عمومی ها را از ارکان اصلی دستگاه های اجرایی دانست و بیان داشت: با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی و فناوری ها در زمینه ارتباطات، بهره گیری از این ابزار جهت اطلاع رسانی سریع و با کیفیت توسط روابط عمومی ها الزامی است.

وی ادامه داد: روابط عمومی ها علاوه بر انعکاس فعالیت مجموعه خود، مسائل و مشکلات مردم در حوزه کاری هر دستگاه را نیز به اطلاع مدیران برسانند تا تصمیمات مناسب جهت بهبود وضعیت و رفع این مشکلات اتخاذ شود.

مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان افزود: ایجاد ارتباط مناسب با رسانه ها از جمله محورهای مهمی است که روابط عمومی های هرمزگان باید به آن توجه ویژه داشته باشند.

کمالی تصریح کرد: روابط عمومی‌ های استان موظف به ایجاد گروه و کانال‌ در فضای مجازی و اطلاع رسانی فعالیت ها از این طریق هستند.

وی گفت: در آبان ماه نشستی با حضور روابط عمومی‌های دستگاه ‌های اجرایی، ادارات و سازمان‌ های استان با اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: برای برگزاری دوره های آموزشی تخصصی جهت آشنایی روابط عمومی ها با جدیدترین مباحث این حوزه برنامه ریزی شده که به زودی اجرایی خواهد شد.

در پایان این نشست با آرای مدیران روابط عمومی‌ های استان، حامد رضوانی به عنوان بازرس و روح الله احترامی به عنوان خزانه دار شورای هماهنگی روابط عمومی‌ های استان انتخاب شدند.