نقش روابط عمومی درانعکاس فعالیتهای صندوق توسعه ملی مهم است

مدیرکل دفترآبخیزداری و حفاظت خاک سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور ، نقش روابط عمومی ها را درانعکاس فعالیتهای صندوق توسعه ملی از بعد ملی و استانی مهم دانست .

مدیرکل دفترآبخیزداری و حفاظت خاک سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور ، نقش روابط عمومی ها را درانعکاس فعالیتهای صندوق توسعه ملی از بعد ملی و استانی مهم دانست .

به گزارش روابط عمومی نوین ایران ، هوشنگ جزی که در کارگاه تحلیل و هم افزایی فعالیتهای آموزشی –ترویجی و مشارکتی آبخیزداری از محل صندوق توسعه ملی در کلارآباد سخن می گفت ، اظهار داشت : نقش ترویج و مشارکت های مردمی و روابط عمومی دراین زمینه بسیار مهم و موثر است .

وی گفت : ارتباط خوب با مردم وبازخوردهای مردم در این راستا می تواند اهمیت بسزایی داشته باشد .

دراین نشست که بدون حضورمسوولان روابط عمومی استانهای منطقه سه کشوربوده است ، مدیرکل دفتر آبخیزداری و حفاظت خاک سازمان جنگلها بر لزوم آگاه سازی روابط عمومی به استانداران ،فرمانداران ، نمایندگان مردم و سایر اقشار مختلف مردم تاکید کرد .

به گفته وی ، سال گذشته ۴۶۰میلیارد تومان مطالبات ۲۰ نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی برای درخواست اعتبار و احداث بند آبخیزداری بوده است .

وی تعهدات ابخیزداری دربرنامه ششم توسعه کشور را ۱۰میلیون هکتاراعلام و تصریح کرد: یعنی ۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است که سالی باید ۲هزارمیلیارد تومان پول به ابخیزداری تخصیص داده شود تا تعهدات برنامه ششم را انجام دهد .

وی صندوق توسعه ملی را برای سازمان جنگلهای یک جهش و گام بزرگ توصیف کرد و خاطر نشان ساخت: اقدامات این صندوق درسالجاری می تواند هویت خوبی به این سازمان در سطح کشور داده شود .

در این کارگاه یک روزه که درکلارآباد برگزارشد مدیرکل دفتر ترویج و مشارکتهای مردمی سازمان جنگلها، معاونان آبخیزداری و روسای ۱۱ اداره اموزش و ترویج اداره کل منابع طبیعی نوشهرو سرتسهیلگران حضور داشتند .