مراسم معارفه رییس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه کرمانشاه برگزار شد

در مراسم معارفه رییس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه کرمانشاه حسین آتشکاری به سمت رئیس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه کرمانشاه انتخاب شد .

درمراسم معارفه که با حضور مدیر مخابرات منطقه و معاون و مدیران شرکت برگزار گردید , طی حکمی حسین آتشکاری به سمت رئیس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه کرمانشاه منصوب گردید و از زحمات سید کامبیز محجوب در مدت تصدی این اداره تقدیر به عمل آمد.

مسیب قبادیان رئیس اداره مخابرات استان کرمانشاه در مراسم معارفه رییس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه کرمانشاه، ضمن تبریک ایام میلاد پربرکت پیامبر اکرم (ص ) و میلاد امام جعفر صادق علیه السلام و گرامیداشت هفته وحدت و هفته بسیج مستضعفین حفظ برندمخابرات را ازمهمترین وظایف روابط عمومی دانست و گفت : ارائه یک تصویر شفاف و روشن از فعالیتهای برند مخابرات به عموم مردم از رسالت های این اداره است .

وی گفت  : روابط عمومی اگر چه از لحاظ ساختار اداری تنها یک اداره است ولی اهمیتی به وسعت فعالیتهای مخابرات دارد چرا که وظیفه بهبود ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی بر عهده روابط عمومی است واظهار امیدواری کرد رییس و کارکنان این اداره با همکاری هم بتوانند این وظیفه خطیر را به انجام برسانند .

در ادامه این مراسم آتشکاری رییس جدید اداره روابط عمومی مخابرات کرمانشاه ضمن تبریک ایام میلاد پربرکت پیامبر اکرم (ص ) و میلاد امام جعفر صادق علیه السلام و گرامیداشت هفته وحدت و هفته بسیج مستضعفین ,اعلام کرد : باتوجه به تغییر ساختار مخابرات از دولتی به بخش خصوصی فعالیت و همدلی حوزه های بین بخشی با یکدیگر و اداره روابط عمومی ، همت بیشتری را می طلبد که امید است با همکاری سایر حوزه ها و بخشهای مختلف مخابرات به نتیجه رسیدن این برنامه ها سریعتر میسر گردد .