برگزاری کارگاه خبرنویسی ویژه مسئولین روابط عمومی

کارگاه خبرنویسی ویژه مسئولین روابط عمومی در مرکز همایش های رازی برگزار شد.

کارگاه خبرنویسی ویژه مسئولین روابط عمومی در مرکز همایش های رازی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ در کارگاه آموزشی مورخ دهم آذرماه، مسئولین روابط عمومی بیمارستانها، مراکز آموزشی درمانی و معاونت های توسعه و اجتماعی حضور داشتند.
در ابتدا دکتر احمدی ؛ مشاور رییس دانشگاه و مدیر روابط عمومی دانشگاه ضمن خوش آمدگویی به شرکت کنندگان عنوان کرد: توجه به توانمندسازی کارکنان به صورت سازمان یافته حدود بیش از سی سال پیش بر میگردد درواقع توانمند سازی کارکنان در کنار آموزش سبب افزایش بهره وری و کارایی و توسعه سازمانها می شود .
دکتر احمدی بیان کرد: یکی از مهمترین موضوعاتی که باید به آن توجه شود حرفه ای شدن کارکنان است یعنی از سمت دانش به سوی مهارت و از مهارت به شایستگی و از شایستگی به حرفه ای شدن حرکت نمود.
وی افزود: حرفه ای شدن در نوشتن سبب ماندگاری آن نوشتار می شود همانند بزرگان و مشاهیری چون سعدی ، حافظ و شکسپیر .
مدیر روابط عمومی دانشگاه تصریح کرد: ما در نظر داریم با برگزاری این کارگاهها ، توانمندی همکاران را ارتقا بخشیم تا به صورت حرفه ای تر در انجام وظایف محوله موفق باشند .
دکتر احمدی ضمن تشکر از حضور مدرس کارگاه خبرنویسی اظهار کرد: امیدوارم این کارگاه آموزشی ، برای شرکت کنندگان موثر واقع شود و بهره وری لازم را به همراه داشته باشد.
گفتنی است در این کارگاه ، استاد امیر هوشنگ قلندری مدرس روزنامه نگاری به عنوان مدرس ، اصول خبرنویسی و آئین نگارش تهیه خبر را آموزش داد.