معاون سیاسی ـ امنیتی استانداری همدان:

جایگاه روابط عمومی بسیار حساس و جدی است

مصطفی آزادبخت با اشاره به اینکه جایگاه روابط عمومی بسیار حساس و جدی است گفت: این جایگاه زبان گویاست و زبان گویا نیز باید پشتوانه علمی و هنرمندانه داشته باشد و بر مدار حق بچرخد و حق بر بهترین شکل ارائه شود.

مصطفی آزادبخت با اشاره به اینکه جایگاه روابط عمومی بسیار حساس و جدی است گفت: این جایگاه زبان گویاست و زبان گویا نیز باید پشتوانه علمی و هنرمندانه داشته باشد و بر مدار حق بچرخد و حق بر بهترین شکل ارائه شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، معاون سیاسی ـ امنیتی استانداری همدان ظهر امروز در شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان همدان با بیان اینکه کار کمیته امداد کمک‌رسانی و توانمندسازی محرومان است اظهار کرد: از سوی استاندار دستور داده شده هر یک از مدیران به پنج خانواده زیرپوشش کمیته امداد سرکشی کنند که امیدوارم به این موضوع توجه شود.

وی به جایگاه روابط عمومی‌ها اشاره کرد و افزود: نقش روابط عمومی در جامعه مانند نقش زبان و سخن گفتن است و فردی که زبان نداشته باشد نمی‌تواند توانمندی خود را به دیگران منتقل کند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان با اشاره به اینکه جایگاه روابط عمومی بسیار حساس و جدی است گفت: این جایگاه زبان گویاست و زبان گویا نیز باید پشتوانه علمی و هنرمندانه داشته باشد و بر مدار حق بچرخد و حق بر بهترین شکل ارائه شود.

وی با بیان اینکه روابط عمومی در موقعیت فعلی دنیا نقش برجسته‌ای دارد و این نقش زمانی می‌تواند به بهترین شکل ارائه شود که با انگیزه همراه باشد خاطرنشان کرد: ترجیحاً انگیزه در افراد جوان به دست می‌آید و البته منکر تجربه نیستیم.

آزادبخت بر تعامل روابط عمومی‌ها با رسانه‌ها تاکید کرد و افزود: باید ادارات رسانه‌ها را از همه لحاظ هم از لحاظ مادی و هم معنوی تقویت کنند.

وی با اشاره به اینکه رسانه‌های استان برتر هستند و آنها آماده‌اند صادقانه خدمت کنند گفت: مدیران روابط عمومی‌ها باید مدیران خود را تشویق کرده تا رسانه‌ها را تقویت کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان با بیان اینکه روابط عمومی‌ها از توانمندی‌های خاصی برخوردار هستند و بستری فراهم شده تا از فکر آنها استفاده شود افزود: حرکت روابط عمومی‌ها بر مدار قانون و برنامه بسیار حائز اهمیت است.

وی با ابراز خرسندی از کسب رتبه سوم توسط روابط عمومی استانداری همدان در کشور گفت: روابط عمومی‌های استان جایگاه خوبی دارند و باید رقابت بین نخبگان در حوزه روابط عمومی باشد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان با اشاره به اهمیت بهره‌مندی از فضای مجازی افزود: البته نباید بهره‌مندی از این فضا جایگاه رسانه‌ها را تحت شعاع قرار دهد.

وی با بیان اینکه باید آسیب‌شناسی و رفع موانع و مشکلات مورد توجه باشد گفت:‌ برخی مدیران آنچنان ارتباطی با رسانه‌ها ندارد و باید این رویه تغییر کند.