قدردانی معاونت توسعه دانشگاه همدان از مجموعه روابط عمومی دانشگاه

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به جهت بازدید نوروزی کارکنان در سال جدید، در واحد روابط عمومی دانشگاه حضور یافت و از عملکرد این مجموعه طی ایام نوروز و اقدامات شاخص سال گذشته قدردانی کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به جهت بازدید نوروزی کارکنان در سال جدید، در واحد روابط عمومی دانشگاه حضور یافت و از عملکرد این مجموعه طی ایام نوروز و اقدامات شاخص سال گذشته قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی نوین ایران ، مهندس بهروز رحیمی در دیدار نوروزی با مدیر و کارکنان روابط عمومی دانشگاه ضمن تبریک سال نو از تلاش‌ها و زحمات روابط عمومی در اطلاع‌رسانی طی ایام نوروز و برگزاری باشکوه و مطلوب مراسم دیدوبازدید متمرکز نوروزی قدردانی کرد.

مهندس رحیمی اظهار داشت: بسیاری از توفیقاتی که در دانشگاه حاصل شده بدون تلاش و همت روابط عمومی دیده نمی‌شود.

وی با اشاره به برگزاری مراسم دید و بازدید متمرکز نوروزی گفت: برپایی چنین مراسمی با کمترین مشکل نشان از توانمندی روابط عمومی و برگزارکنندگان آن دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با آرزوی داشتن سالی پربار برای عموم مردم کشور عنوان کرد: سال‌های ۹۶ و ۹۷ با محدودیت منابع و اعتبارات و شرایط سخت به پایان رسید اما ما موفق بودیم با مدیریت منابع و اعتبارات، سختی‌ها را تسهیل کنیم.

وی با اشاره به بازدید نوروزی تیم معاونت توسعه در رزن تبیین کرد: در بخش دیالیز بیمارستان، مادری زبان به قدردانی گشود و با کلماتی بسیار پر انرژی از خدماتی که ارائه می‌شد تشکر کرد و همین نوع بیان برای بیرون کردن خستگی ما کافی بود.

مهندس رحیمی متذکر شد: تلاش کردیم کلمه توسعه دردانشگاه به عنوان “پشتیبانی” تبدیل شود و همه کارکنان این واحد را پشتیبان خود بدانند.

وی همچنین تقدیر و خداقوت رئیس دانشگاه را به مجموعه روابط عمومی ابلاغ کرد و گفت: علت اینکه گاه کمتر نسبت به انعکاس اخبار و دیده شدن در رسانه‌ها رغبت نشان می‌دهم این است که غالبا رئیس دانشگاه گزارش توفیقات دانشگاه را بیان می‌کند و سربلندی ریاست دانشگاه سربلندی همه مجموعه و ماست.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه بیان کرد: مهندس شاهرخی از مدیران خوب دانشگاه است و نسبت به سایر روابط عمومی‌های دستگاه‌های استان تلاش فوق‌العاده بیشتر و ارزنده‌تری دارد.

**اعلام رضایت استاندار همدان از انتشار کتابچه نوروزی دانشگاه

در ادامه مدیر روابط عمومی دانشگاه نیز با قدردانی از حضور معاونت توسعه در مجموعه روابط عمومی، به بخشی از اقدامات این واحد در ایام نوروز اشاره و بیان کرد: به عنوان ریاست ستاد نوروزی از مدتی قبل از نوروز هماهنگی بین اعضای ستاد و برنامه‌ریزی منسجم صورت دادیم و درایام نوروزهم با همتی مضاعف در جهت اطلاع‌رسانی و انعکاس اخبار در تلاش بودیم.

جعفر شاهرخی ضمن معرفی کارکنان روابط عمومی و تشریح مسئولیت‌ها در این مجموعه خاطرنشان کرد: دانشگاه در سالی که گذشت اقدامات شاخص و فاخری داشته که بعضی از این موارد کم‌نظیر و حتی در طول عمر دانشگاه بی‌نظیر بوده‌است.

وی با بیان اینکه واحد ITدر معاونت توسعه بسیار با مجموعه روابط عمومی همراه و همگام بوده‌است گفت: خوشبختانه تعامل و هماهنگی مطلوبی در مجموعه روابط عمومی و سایر بخش‌ها وجود دارد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه تشریح کرد: نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب یکی از اقدامات شاخص این مجموعه بود که در سال گذشته طی ایام دهه فجر برگزار شد همچنین چاپ کتابچه نوروزی که مورد تقدیر استاندار نیز واقع شد یکی دیگر از اقدامات فاخر و درخور توجه است.

وی همچنین با ارائه آرشیو دیجیتالی اخبار و رویدادهای دانشگاه عنوان کرد: این آرشیو به صورت کاور شده و طراحی شده در اختیار دیگر بخش ها و معاونت‌ها قرار می‌گیرد و در تاریخچه اقدامات دانشگاه ماندگار می‌شود.

شاهرخی ادامه داد: همچنین واحد روابط عمومی درصدد تدوین تاریخ شفاهی دانشگاه است که هم اثری ماندگار خواهد بود و هم بانک اطلاعاتی جامع در دانشگاه محسوب می‌شود.

مهندس بیگلرخانی مدیر واحد ITمعاونت توسعه نیز در این دیدار خواستار افزایش اعضای کانال اطلاع رسانی دانشگاه در فضای مجازی در سطح دانشجویان و اساتید شد و گفت: می‌توان برخی اخبار تخصصی و مهم کارکنان و دانشجویان از جمله فیش حقوق و دستمزد را هم در کانال منتشر کرد.

در پایان جلسه طی تعامل مهندس احمدی مسئول واحد ITروابط عمومی و مهندس بیگلرخانی مقرر شد طراحی جدید سایت با تغییرات جدید به صورت پایلوت اجرا شود تا با دستگاه‌ها و ابزارهای دیجیتال هماهنگی بیشتری داشته باشد.