تشریح اقدامات روابط عمومی های ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زنجان در حادثه سیل

مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان از تلاش چشمگیر ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان زنجان برای کمک به هموطنان آسیب دیده از سیل خبر داد.

مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان از تلاش چشمگیر ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان زنجان برای کمک به هموطنان آسیب دیده از سیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، اولین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان سال ۹۸، در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد.

احدی، رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات تابعه ضمن تبریک سال جدید، حوادث اخیر کشور را بسیار تلخ و ناگوار خواند و کمک رسانی به هموطنان سیل زده را به جهت احساس وظیفه از طریق شورای هماهنگی در قالب یک خانواده، اقدامی انسان دوستانه و برداشتن قدمی در راه ابراز همدردی و تسکین آسیب دیدگان دانست.

مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی استان زنجان به تشکیل کمیته اجرایی، مصوب جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه با مسئولیت سرهنگ احمدی، رئیس بسیج کارگری اشاره کرد و گفت: کمکهای غیرنقدی( اقلام مورد نیاز از جمله پتو، نایلون، مواد غذایی و پوشاک) در محل حسینیه ثارالله زنجان واقع در اتوبان ۲۲ بهمن جمع آوری خواهد شد تا در یک کاروان متحدالشکل به مناطق سیل زده ارسال گردد.

احدی از دیگر مصوبات کلی جلسه شورای هماهنگی به اعلام شماره حساب از سوی کمیته امداد و بهزیستی به صورت مجزا اشاره نمود که جهت دریافت کمکهای نقدی اقدام خواهند نمود.

وی عنوان کرد: در جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه در استان مقرر گردید کمیته اطلاع رسانی با مسئولیت روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با مشارکت روابط عمومی های ادارات تابعه تشکیل شود که در این راستا باید فضای رسانه ای مناسبی را ایجاد نمائیم.

راشدین، مدیر روابط عمومی مدیریت درمان استان در این جلسه عنوان کرد: در بحث کمک رسانی به هموطنان آسیب دیده، بسیج جامعه پزشکی مدیریت درمان استان زنجان آمادگی خود را برای اعزام اکیپ پزشکی و پرستاری اعلام نموده است که در صورت هرگونه نیاز، مراتب با اعلام مورد اعزام خواهند شد. همچنین در حال تهیه و جمع آوری آب معدنی و کنسرو و مواد غذایی هستیم.

نجفی، مدیر روابط عمومی اداره فنی و حرفه ای استان نیز به حضور افراد فنی در استان های سیل زده جهت ارائه خدماتی از جمله تعمیرات خودرویی و .. اشاره کرد و گفت: از طریق پیام رسان ها به تمامی همکاران اطلاع رسانی شده و هدایای غیر نقدی نیز جمع آوری شده است.

الیاس موسوی در خصوص نوع کمک رسانی بهزیستی بیان داشت: از حیث احساس وظیفه، بهزیستی نیز به نوبه خود به تمام خیرین در دسترس اطلاع رسانی کرده است و مراکز شماره حساب مجزا برای دریافت وجوه نقدی اعلام شده است.

خلجی، مدیر روابط عمومی کمیته امداد در این جلسه عنوان کرد:حقوق یک روز کارکنان کمیته امداد جهت کمک به مناطق سیل زده و خسارت دیده اختصاص یافته است و همینطور شماره حساب اعلام شده برای دریافت کمکهای نقدی به همراه جمع آوری کالاهای مورد نیاز از جمله اقدامات این مجموعه می باشد.