سرپرست جدید اداره‌کل روابط عمومی استانداری هرمزگان معرفی شد

فاطمه رکن الدینی در مراسمی به عنوان سرپرست جدید اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان معرفی شد.

فاطمه رکن الدینی در مراسمی به عنوان سرپرست جدید اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی نوین ایران به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، غلامرضا آباد مدیرکل حوزه استاندار هرمزگان در آیین معارفه مدیرکل جدید روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان با بیان اینکه فعالیت خوب روابط عمومی می‌تواند انگیزه، نشاط و شادابی در مجموعه ایجاد کند، اظهار داشت: روابط عمومی استانداری باید با نوآوری و خلاقیت در دوره جدید مدیریت خود فعالیت‌های مناسبی را انجام دهد.

وی، خواستار فعال شدن بیشتر روابط عمومی‌های تمامی دستگاه‌های اجرایی در استان هرمزگان شد و افزود: انعکاس مناسب فعالیت‌ها و خدمات دولت از موارد مهمی است که انتظار می‌رود روابط عمومی‌ها به شکل مناسبی آن را انجام دهند.

مدیرکل حوزه استاندار هرمزگان بیان داشت: برنامه‌ای تحت عنوان کاروان خدمت طراحی شده که در قالب آن مدیران دستگاه‌ها در شهرستان‌های مختلف استان حضور خواهند یافت و روابط عمومی‌ها باید به شکل مناسبی این برنامه را در رسانه‌ها به شکل گسترده منعکس کنند.

آباد، خواستار همکاری و همدلی با مدیرکل جدید روابط عمومی استانداری هرمزگان شد و گفت: مجموعه استانداری باید در کار خود سرآمد باشد.

نازنین شیبانی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان نیز در این مراسم اظهار داشت: از حضور یکی از بانوان توانمند استان در راس مدیریت مجموعه روابط عمومی استانداری بسیار خرسندیم و امیدواریم باز هم به تعداد مدیران زن در هرمزگان افزوده شود.

بهزاد پرویزی مدیرکل حراست استانداری هرمزگان نیز در این آیین با قدردانی از تلاش‌های مجموعه روابط عمومی استانداری، خاطرنشان کرد: روابط عمومی چشم بینای دستگاه محسوب می‌شود و باید در جهت افزایش رضایتمندی مردم به خوبی فعالیت‌ها را منعکس کند.

فلکناز دهقانی، مدیر هسته گزینش استانداری هرمزگان نیز در این مراسم بر لزوم تقویت فعالیت‌ها در مجموعه روابط عمومی استانداری به عنوان نهاد بالادستی سایر دستگاه‌ها در استان تأکید کرد.

سرپرست اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان نیز در این آیین با تأکید بر اینکه تمام تلاش خود را برای تحقق خواسته‌ها و اهداف ترسیم شده از سوی استاندار هرمزگان انجام خواهم داد، عنوان کرد: تقویت و ارتقاء جایگاه روابط عمومی‌های دستگاه‌های استان و فرمانداری‌ها از مهم‌ترین برنامه‌های بنده محسوب می‌شود.

فاطمه رکن‌الدینی با تاکید براینکه به دنبال ایجاد همدلی و هماهنگی بیشتر در این حوزه هستیم، خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم با طیف‌های مختلف رسانه‌ها در استان تعامل مناسبی داشته باشیم.

وی اضافه کرد: رویکرد ما ایجاد پویایی و نوآوری در حوزه روابط عمومی در استان هرمزگان است.

همچنین صدیقه نجاتی‌زاده کارشناس روابط عمومی استانداری هرمزگان نیز در این مراسم به نمایندگی از کارکنان روابط عمومی استانداری هرمزگان جهت همکاری گسترده با مدیریت جدید این مجموعه در راستای دستیابی به اهداف این حوزه اعلام آمادگی کرد.

گفتنی است، در پایان این مراسم، حکم سرپرست جدید اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان اعطا شد.