روایت الهیاری از دلایل و نحوه کنار رفتن خود از مدیریت روابط عمومی شورای شهر تبریز

فردین الهیاری در خصوص برکناری خود از سمت مدیریت روابط عمومی شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: به دلیل وجود برخی اختلافات با اعضای هیئت رئیسه شورا، از گذشته نیز احتمال برکناری من وجود داشت.

الهیاری در گفتگو با تبریزبیدار به بیان جزئیات کنار رفتن خود از مدیریت شورای اسلامی کلانشهر تبریز پرداخت.

فردین الهیاری در خصوص برکناری خود از سمت مدیریت روابط عمومی شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: به دلیل وجود برخی اختلافات با اعضای هیئت رئیسه شورا، از گذشته نیز احتمال برکناری من وجود داشت. اما اخیرا اقلامی خریداری و در محل برگزاری صحن علنی شورا نصب گردید اما علی رغم صرف هزینه برای آنها، کارایی لازم را نداشتند و مشکلات فنی زیادی وجود داشت.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه زمان خریداری و نصب این وسایل هیچ گونه مشورت و صحبتی با من نشده بود و برای وسایلی که می شد با هزینه اندک خریداری کرد، مبلغ زیادی هزینه شده بود و با وجود فشار زیاد برای تحویل گرفتن این اقلام، من تحویل نگرفتم.

مدیر سابق روابط عمومی شورای شهر تبریز در خصوص ابلاغ حکم برکناری خود اظهار داشت: تاکنون ابلاغیه کتبی به من داده نشده است و من فقط این موضوع را شنیده ام و آقای روشنایی که مسئول دبیرخانه شورا بود ، سه شنبه در حین انجام ماموریت و زمانی که برای شهرداری نامه برده بود، از طریق تماس تلفنی خبر عزل از سمت مسئول دبیرخانه شورا را به وی اعلام می کنند و طی یک حکمی کتبی وی را بعنوان سرپرست روابط عمومی شورای شهر تبریز منصوب می کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه آقای روشنایی هیچگونه سابقه رسانه ای ندارد، ظاهرا خودش هم نمی خواهد این سمت را قبول کند.

فردی که دارای چندین سمت در شورا است

الهیاری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه این اقلام توسط چه کسانی خریداری شده بودند، گفت: این اقلام توسط فردی که دارای چندین سمت در شورا است و برای همه این سمت ها حقوق هم دریافت می کند، خریداری شده است. البته من احتمال می دادم همین فرد را بعنوان مسئول روابط عمومی شورا انتخاب کنند که این اتفاق نیفتاده است.

وی در پایان در خصوص اینکه نتیجه نهایی چه زمانی مشخص خواهد شد، اظهار داشت: تاکنون که چیزی به من نگفته اند و من در حال حاضر در دفتر خود حضور دارم. البته من بعد از انتخابات هیئت رییسه قصد رفتن داشتم چون واقعا نمی شد کار کرد که بعد ها می توانم دلایل این اختلافات را بیان کنم.