روابط عمومی نوین ایران

پیام مدیرعامل موسسه خانه کتاب به مناسبت روز قلم

۱۴ تیرماه «روز قلم» فرصتی مغتنم است تا همگان به مصداق «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» مراتب سپاس، تقدیر و قدرشناسی خود را تقدیم اهالی قلمی کنیم که بی‌ادعا در راستای توسعه و پیشرفت فرهنگی کشور گام برمی‌دارند و نقش بی‌بدیل‌شان بر کسی پوشیده نیست.

 

پیام تبریک به مناسبت روز قلم

 

پیام مدیرعامل موسسه خانه کتاب به مناسبت روز قلم منتشر شد. به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب، متن پیام نیکنام حسینی‌پور به این شرح است:

«ن وَالْقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ»، سوگند به قلم و آن‌چه می‌نویسند. ثبت وقایع تاریخی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی بدون همراهی، همدلی، همت و مجاهدت اهالی قلم امکان‌پذیر نیست. نویسندگان، مترجمان، مصححان و هر کسی که نقشی در پدید آوردن و خلق یک اثر دارد و فعالان حوزه کتاب، قلم را با خلاقیت، اندیشه، هنر و عشق گره می‌زنند و می‌توانند با خلق آثار ماندگار بذر امید و نشاط را در جامعه بکارند.

 

در شرایط کنونی اهل قلم با مشکلات و مسائلی مواجه هستند و ما وظیفه خود می‌دانیم برای حل و رفع این مشکلات تلاش کنیم. موسسه خانه کتاب برای حرکت از کمی‌محوری به سمت کیفی‌محوری با همکاری انجمن‌های فعال در حوزه اهل قلم در تلاش است تا گامی موثر در جهت تکریم اهل قلم و رفع موانع و مشکلات موجود بردارد.

 

۱۴ تیرماه «روز قلم» فرصتی مغتنم است تا همگان به مصداق «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» مراتب سپاس، تقدیر و قدرشناسی خود را تقدیم اهالی قلمی کنیم که بی‌ادعا در راستای توسعه و پیشرفت فرهنگی کشور گام برمی‌دارند و نقش بی‌بدیل‌شان بر کسی پوشیده نیست. این روز را به تمامی اهالی قلم تبریک می‌گویم و امیدوارم بتوانیم قدردان گوشه‌ای از تلاش‌های بی‌شائبه آنان باشیم.

 

نیکنام حسینی‌پور
مدیرعامل موسسه خانه کتاب

 

روابط عمومی نوین ایران روز قلم را به تمامی اهل قلم تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت های روزافزون در این عرصه را خواستار است.