تحت عنوان «گراف دی»؛

گردهمایی روابط عمومی‌های اکوسیستم فناوری و نوآوری دهم اسفندماه برگزار می‌شود

سومین گردهمایی روابط عمومی‌های اکوسیستم فناوری و نوآوری با عنوان «گراف دی» دهم اسفندماه سال جاری با همکاری و میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

سومین گردهمایی روابط عمومی‌های اکوسیستم فناوری و نوآوری با عنوان «گراف دی» دهم اسفندماه سال جاری با همکاری و میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

به گزارش گروه فناوری خبرگزاری دانشجو، سومین گردهمایی روابط عمومی‌های اکوسیستم فناوری و نوآوری با عنوان «گراف دی» با هدف بررسی تجربیات مسؤولیت اجتماعی در ایران و جهان، پنل روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی را دهم اسفندماه سال جاری با همکاری و میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

در همین زمینه سعید کریمی، دبیر رویداد گراف دی با بیان اینکه این رویداد، به منظور کسب دانش و راهکار‌های علمی برای ارتقای فعالیت‌های ارتباطی برگزار می‌شود، به تشریح برنامه‌های این رویداد پرداخت و گفت: در این رویداد که به صورت آنلاین و همچنین به صورت محدود به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود، محمد مهدی مومن‌زاده، عضو هیئت مدیره فولاد خوزستان به ایراد سخنرانی با موضوع بررسی سرمایه‌گذاری و تأمین مالی مسؤولانه می‌پردازد.

کریمی افزود: در این رویداد، بخش‌های مختلفی پیش‌بینی شده است، در بخش گفتگو، محسن کریمی، مدیر روابط عمومی بانک خاورمیانه و بنده به عنوان دبیر رویداد گراف‌دی، چگونگی استفاده از دانش مسئولیت اجتماعی در جهت انتقال پیام را بررسی کرده و اهداف آن را به منظور انتقال تجربه و تعامل احصا می‌کنیم. در پنل روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی نیز، بهداد نامور، مدرس و مشاور ارتباطات، بازاریابی و برندسازی سخنرانی خواهد کرد.

دبیر رویداد گراف دی در خصوص شیوه‌های دسترسی به همایش آنلاین گفت: سومین رویداد گراف دی به‌صورت تعاملی برگزار خواهد شد و همزمان بر بستر آپارات گراف دی، اسکای روم و اینستاگرام گراف دی پخش خواهد شد.

مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها (Corporate Social Responsibility) که به‌اختصار «CSR» نیز نامیده می‌شود، از مباحث حوزه اخلاق کسب‌وکار است و نقش شرکت‌ها را در حوزه وظایف و تعهدات اجتماعی مورد بررسی قرار می‌دهد. این دیدگاه از این باور ناشی می‌شود که یک کسب‌وکار با محیط اطرافش بسیار درهم‌تنیده و موفقیت آن وابسته به سلامت جامعه است و روح فعالیت اجتماعی که همان کار گروهی و مشارکتی در انجام وظایف اداری است جز با توجه به مسئولیت‌پذیری اجتماعی در قبال تک‌تک افراد سازمان میسر نمی‌شود.