تجلیل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان پاکدشت

با حضور فرماندار شهرستان پاکدشت از مسئولان روابط عمومی این شهرستان تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی نوین ایران ، فرماندار پاکدشت در این مراسم گفت: روابط عمومی ها نقش کلیدی را در امر تحکیم و توسعه ارتباط میان نهادها و سرمایه های اجتماعی ایفا می کنند.
مهدی یوسفی جمارانی در جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی انتخابات شهرستان پاکدشت با اشاره به اهمیت نقش روابط عمومی در دستگاه ها اظهار داشت: بدون تردید، روابط عمومی هر دستگاه به عنوان خط مقدم ارتباط با آحاد جامعه، نقش خطیر و بی بدیلی را در امر تحکیم و توسعه ارتباط میان نهادها و سرمایه های اجتماعی ایفاگر بوده و خواهند بود.

فرماندار شهرستان پاکدشت افزود: امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک جایگاه تشریفاتی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصری مهم در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.

در ادامه معصومه پازوکی مسئول روابط عمومی بهزیستی شهرستان پاکدشت، ضمن تقدیر از فرماندار جهت ترتیب این جلسه با اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی ها و تشکر از حمایت های مدیریت بهزیستی شهرستان پاکدشت گفت:  افتخار ما این است که به بهترین خلق خدا خدمت می‌کنیم و جامعه بزرگ بهزیستی یکی از مظلوم ‌ترین و محجوب‌ترین افراد کشور هستند.

گفتنی است؛ طی این مراسم از زحمات و تلاش‌های های مسئول روابط‌ عمومی بهزیستی تقدیر و لوح سپاس به ایشان اهدا گردید.