باشگاه وبلاگ نویسان تهران افتتاح گردید

صبح امروز و با حضور رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و رئیس مرکز فناوری اطلاعات این سازمان، باشگاه وبلاگ نویسان تهران فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. در این افتتاحیه جمعی از مسئولین – مدیران سرویس های وبلاگ و خبرنگاران و مدیران جشنواره های وبلاگ نویسی حضور داشتند. مهدی محرری رئیس انجمن پرستاری و […]

صبح امروز و با حضور رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و رئیس مرکز فناوری اطلاعات این سازمان، باشگاه وبلاگ نویسان تهران فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

در این افتتاحیه جمعی از مسئولین – مدیران سرویس های وبلاگ و خبرنگاران و مدیران جشنواره های وبلاگ نویسی حضور داشتند.

مهدی محرری رئیس انجمن پرستاری و احمد عامری مدیر اجرایی جشنواره وبلاگ نویسی پرستاری نیز در این افتتاحیه حضور داشتند .

علی عسگری رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در این مراسم گفت: افتتاح و ایجاد این باشگاه یک حرکت سیاسی یا امنیتی نبوده و نگاه ما به این مسئله کاملا فرهنگی است.

وی با بیان اینکه نباید موضوع وبلاگ را سیاسی و یا به آن سیاسی نگاه کرد، افزود: سازمان فرهنگی هنری شهرداری معتقد است که حرکت های اجتماعی که از سوی مردم شکل می گیرد پویا و اصیل تر است بطوریکه مدیریت فرهنگی برای شهری مانند تهران بدون حضور مردم عملی نیست.

دکتر عسگری تاثیرات وبلاگ ها در محیط فرهنگی کشور را غیر قابل انکار دانست و اظهار داشت: وبلاگ چیز خطرناکی نیست و الزاما ایجاد فساد نمی کند بلکه وسیله ای برای رشد علمی و آموزشی مردم می باشد و برای گسترش و هدفمندکردن وبلاگ ها باید نگاه ما این چنینی باشد.

وبلاگ ترکیبی از دو کلمه Web و Log و به معنی “ثبت روزانه وقایع در web” است ک پدیده وبلاگ نویسی از سال ۱۳۸۰ در ایران آغاز و رشد کرد.

یادآور می شود که باشگاه وبلاگ نویسان تهران در خیابان کارگر شمالی، خیابان شهید شکراله(یکم)، میدان فرشته، خیابان انتصاریه، کوچه دوم گلها واقع شده است.