تجلیل از روابط عمومی های برتر خراسان شمالی

در جشنواره روابط عمومی های برتر خراسان شمالی از ۱۴ روابط عمومی برتر تجلیل شد.

در جشنواره روابط عمومی های برتر خراسان شمالی از ۱۴ روابط عمومی برتر تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان شمالی، رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور در این مراسم با اشاره جشنواره روابط عمومی های برتر خراسان شمالیبه اینکه روابط عمومی ها باید از حقوق شهروندی دفاع کنند و ارتباط بین دولت و ملت را برقرار سازند گفت: امروزه روابط عمومی ها با شناخت مخاطبان و نیازهای آنان، و البته با روشنفکری و اطلاع رسانی دقیق و به موقع برای پیشرفت جامعه باید قدم بردارند.

سید رمضان شجاعی کیاسری، استفاده از رسانه های جدید را لازمه توفیق روابط عمومی ها و مراکز ارتباطی عنوان کرد و گفت: برگزاری این جشنواره ها می تواند در معرفی شاخص هاو فعالیت های روابط عمومی برای معرفی به مردم و استفاده از نظرات و دیدگاه های آنان تأثیر گذار باشد.
وی گفت: رسانه‌ها باید جذابیت، دقت و صحت داشته باشند تا بتوانند در جامعه اعتماد و امید ایجاد کنند و به نیاز آنی و آتی مخاطبان پاسخ دهند.
سید ضیاء هاشمی مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی هم در این همایش پیوند بین مدیریت و افکار عمومی را از وظایف روابط عمومی ها برشمرد و گفت: این پیوند بدون بهره گیری از رسانه ها میسر نمی شود چراکه رسانه ها با خود، افزایش اطلاعات و شفاف سازی را می آورند.
استاندار خراسان شمالی هم در این همایش با اشاره به نقش و جایگاه روابط عمومی ها گفت: این بازوان پر تلاش باعث نزدیکی و هم افزایی بیشتر رابطه بین مدیریت، کارکنان دستگاه ها و مردم می شوند.
محمد رضا صالحی افزود: روابط عمومی ها باید با روحیه و نیروی بالا کار کنند و از تبیلغات فاصله بگیرند چراکه تبلیغات، کاری مختصر و برای مدت زمان کوتاه است اما روابط عمومی ها برای برنامه های بلند مدت، زمان بندی و تعریف شده اند.
در این مراسم از ۱۴ روابط عمومی برتر از دستگاه های اجرایی استان از جمله شرکت مخابرات، تامین اجتماعی، منابع طبیعی، ورزش وجوانان و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای قدردانی شد.