اردبیل میزبان گردهمایی مدیران کل ارتباطات شهرداری‌های چهار مرکز استان می‌شود

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اردبیل گفت: اردبیل میزبان نخستین گردهمایی و نشست هم‌اندیشی مدیران کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری‌های شمال و شمال‌غرب کشور خواهد بود. مجتبی لاله با اشاره به میزبانی اردبیل از گردهمایی مدیران امور بین‌الملل شهرداری‌های شمال کشور اظهار داشت: نخستین جلسه هم‌اندیشی مدیران کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری‌های […]

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اردبیل گفت: اردبیل میزبان نخستین گردهمایی و نشست هم‌اندیشی مدیران کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری‌های شمال و شمال‌غرب کشور خواهد بود.

مجتبی لاله با اشاره به میزبانی اردبیل از گردهمایی مدیران امور بین‌الملل شهرداری‌های شمال کشور اظهار داشت: نخستین جلسه هم‌اندیشی مدیران کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری‌های شمال و شمال‌غرب کشور با حضور ۴ شهر از مرکز استان‌ها در ۲۰ اردیبهشت‌ ماه در اردبیل برگزار می‌شود.

وی با اشاره به ضرورت تقویت و تحکیم ارتباط بین شهرداری‌های کشور بیان کرد: در این نشست شهرداری‌های مراکز استان‌های گیلان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و زنجان حضور خواهند داشت.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اردبیل به نقش روابط عمومی شهرداری‌ها در توسعه و آبادانی شهر اشاره کرد و افزود: این روابط عمومی‌ها خواهند بود که در تحقق اهداف سازمان و مدیریت شهری نقش بسزای خود را ایفا خواهند کرد.

لاله بیان کرد: هدف اصلی از برگزاری این جلسه هم‌اندیشی ارتقای محوریت علمی و فرهنگی شهر، تبادل نظرات، بهره‌گیری از تجارب کلان شهرها در توسعه و مدیریت شهر و معرفی ظرفیت‌های گردشگری اردبیل به سایر استان‌هاست.