مدیر روابط عمومی رادیو: برای برنامه‌های برتر رادیو برندسازی خواهیم کرد

روابط عمومی سازمان صدا و سیما صبح امروز سه ‌شنبه (۸ خرداد) در اقدامی جالب میزبان عوامل برنامه رادیویی "جوان ایرانی سلام" بود و آنها را به مدت یک ساعت در جایگاه اپراتورهای خود در سامانه ۱۶۲ قرار داد.

روابط عمومی سازمان صدا و سیما صبح امروز سه ‌شنبه (۸ خرداد) در اقدامی جالب میزبان عوامل برنامه رادیویی “جوان ایرانی سلام” بود و آنها را به مدت یک ساعت در جایگاه اپراتورهای خود در سامانه ۱۶۲ قرار داد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، صبح امروز (سه‌شنبه) اداره کل روابط عمومی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در ساختمان این اداره میزبان عوامل و دست‌اندرکاران برنامه رادیویی جوان ایرانی سلام بود. در این برنامه که با هدف تعامل اداره روابط عمومی سازمان با معاونت صدا برگزار شد تهیه کننده و گویندگان برنامه رادیویی “جوان ایرانی سلام” به مدت یک ساعت در جایگاه اپراتورهای پاسخگوی روابط عمومی صدا و سیما نشستند و به صورت تلفنی و به طور مستقیم با مردم و مخاطبان برنامه‌ خود به گفت‌وگو نشستند و شنونده انتقادات و پیشنهادات آنها بوده و به سوالات آنها پاسخ دادند.

زهرا یساقی تهیه کننده برنامه همراه با فاطمه صداقتی، محمد رضا قلم‌بر، صادق علیخانی، محمد اصغری (کارشناس هواشناسی) و محدثه صارمی که همگی اجرای این برنامه را برعهده دارند میهمانان این نشست بودند.

در طول این نشست که به مدت یک ساعت در سالن پاسخگویی روابط عمومی سازمان برگزار شد، تعداد زیادی از مخاطبان “جوان ایرانی سلام” با شماره ۱۶۲ روابط عمومی سازمان تماس گرفته و به صورت مستقیم با عوامل و دست‌اندرکاران این برنامه صحبت کردند.

در پایان این برنامه عوامل “جوان ایرانی سلام” در جلسه پرسش و پاسخ خبرنگاران شرکت کرده و به سوالات آنها پاسخ دادند.

حامد فاتحی مدیر روابط عمومی معاونت صدای سازمان در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر هدف از اجرای این برنامه گفت: هدف ما از برگزاری این برنامه ایجاد فضایی است که رادیو دیده شود بنای ما بر این است که برای برنامه‌های برتر رادیو برندسازی انجام دهیم.

در این نشست خبری کلیه عوامل برنامه بازخوردهای این گفت‌‌وگوی مستقیم با مخاطبان را بسیار مثبت ارزیابی کرده و از برگزاری چنین جلساتی ابراز خرسندی کردند آنها همچنین از ناصر گنج‌خانلو مدیر ارتباط با مخاطبان روابط عمومی سازمان خواستار برگزاری مجدد و مستمر چنین نشست‌هایی شدند.

برنامه رادیویی “جوان ایرانی سلام” شنبه تا چهارشنبه ساعت ۶:۴۰ بامداد به مدت ۸۰ دقیقه از رادیو جوان پخش می‌شود. این برنامه صبحگاهی با رویکردی طنز به مسائل مختلف روز می‌پردازد.