با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران

اتاق مانیتورینگ مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات نفت افتتاح شد

اتاق مانیتورینگ مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران با حضور معاون وزیر نفت افتتاح شد.

اتاق مانیتورینگ مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران با حضور معاون وزیر نفت افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، علی کاردر عصر دیروز (۱۲ خرداد) در آیین افتتاح اتاق مانیتورینگ (پایش) مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: راه اندازی این اتاق یک رویکردی مثبت و نوآورانه در این مدیریت است که جای تبریک و تشویق دارد.

کاردر ضمن اشاره به نقش مهم اتاق پایش عنوان کرد: هم اکنون عملیات پایش در فاوا انجام می گیرد که می بایست چنین سازو کاری به زودی برای دسترسی مدیران صنعت نفت هم فراهم شود البته گفتنی است که در سال های گذشته پیگیری هایی در این خصوص انجام شد که بنا به دلایلی به دست فراموشی سپرده شد.

کاردر ادامه داد: با ایجاد چنین سیستم پایشی، مدیران می توانند هرکدام داشبورد خود را داشته باشند تا اطلاعات مورد نیاز در راستای تصمیم گیری های دقیق تر به سهولت در دسترس آن ها قرار گیرد.

وی افزود: انتظار می رود تا پایان ۶ ماهه نخست سال، ایجاد یک سیستم پایش ابتدایی برای مدیران شرکت ملی نفت محقق شود.

به گزارش NIOC، اتاق پایش فاوا عصر روز شنبه (۱۲ خرداد ماه)، در ساختمان مرکزی جدید وزارت نفت با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت و مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات افتتاح شد. از ویژگی های این سیستم پایش، تغییر رویکردی است که این مرکز ایجاد کرده است.

قرار است تغییر نگاه برای ایجاد و استقرار همچین سیستم پایشی برای شرکت ملی نفت گسترش پذیر باشد به طوری که حتی وزارت نفت هم بتواند از این طراحی الگو بگیرد. به عنوان مثال، یک مدیر نفتی این قابلیت را خواهد داشت که در لحظه به اطلاعات تمامی سرویس هایی که تحت نظرش است دسترسی لحظه ای داشته باشد.