توسط استانداری فارس و انجمن روابط عمومی‌های استان صورت گرفت؛

تقدیر از روابط عمومی فرمانداری شیراز در کارگاه آموزشی شورای هماهنگی روابط عمومی ها

روابط عمومی فرمانداری شیراز در کارگاه آموزشی شورای هماهنگی روابط عمومی ها توسط استانداری فارس و انجمن روابط عمومی های استان مورد تقدیر قرار گرفت.

روابط عمومی فرمانداری شیراز در کارگاه آموزشی شورای هماهنگی روابط عمومی ها توسط استانداری فارس و انجمن روابط عمومی های استان مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش جامعه روابط عمومی به نقل از روابط عمومی فرمانداری شیراز، کارگاه آموزشی اصول فنون مذاکره جهت مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی و اصحاب رسانه در دانشکده خبر شیراز برگزار گردید.

این کارگاه آموزشی که به همت شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان شیراز به میزبانی دانشکده خبر و حمایت مرکز پزشکی فراپرتو با حضور سعیدی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شیراز ، عطایی رئیس انجمن روابط عمومی استان فارس ، اعضای هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان شیراز با بیش از ۱۵۰ نفر از کارشناسان و مدیران روابط عمومی استان و شهرستان ، اصحاب رسانه ، خبرنگاران و تصویر برداران در یک محیط دانشگاهی با استفاده از تجربیات اساتید مجرب دانشکده خبر برگزار شد .

حمید جورکش مدیر روابط عمومی فرمانداری و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان شیراز ضمن اشاره به فعالیت چشمگیر و استقبال بی نظیر از این کارگاه آموزشی گفت : از اهداف شورای هماهنگی روابط عمومی ها هم افزایی و تلاش برای افزایش توان اجرایی و همکاری و همگامی سایر دستگاه ها و ادارات در جهت ارتقاء سطح آگاهی و اطلاع رسانی مناسب و ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان است.

وی گفت: تلاش در راستای تقویت گفتمان نظام و تبیین و تبلیغ بهتر سیاستهای دولت، انعکاس برنامه ها و فعالیت های عملیاتی در سطح ملی و استانی و شهرستانی در جهت کاهش آسیبهای اجتماعی و اطلاع رسانی بهینه به شهروندان و همچنین شناسایی نیروهای کارآمد و ارتقاء جایگاه روابط عمومی ها در سازمانها و تأکید بر شیوه های نوین و یکپارچه از جمله اهداف این شورا محسوب می شود . روابط عمومی سازمانها باید یک نهاد روز آمد و برنامه مدار و فراگیر باشد که بتواند با شناخت دقیق جامعه یاری گر مردم در عرصه خدمت بشود.

جورکش افزود: برپایی دوره ها ، سمینارها ، و همایش های آموزشی و آشناسازی کارشناسان به علوم و فنون جدید در حوزه روابط عمومی ها می تواند به آموزش نیروی انسانی توام با مشارکت مستمر و ایجاد سرمایه اجتماعی بعنوان بزرگترین عامل توسعه کشور منجر گردد. تلاش در جهت کاهش آسیبهای اجتماعی که یکی از اولویت های نظام بوده از وظایف روابط عمومی سازمانها در برقراری پل ارتباطی مردم با مسئولین بشمار رفته و باید با همت مضاعف به این مقوله پرداخته شود.

وی افزود : برنامه ریزی جهت ارتقای سطح علمی و آگاهی مدیران روابط عمومی دستگاه ها و کارشناسان مربوطه ، تعامل با سایر مراکز دانشگاهی و مؤسسات فعال در حوزه روابط عمومی ، ایجاد زمینه حضور روابط عمومی ها در ارتباط با مراجع ملی و بین المللی و استانی برای توانمندسازی روابط عمومی ها از جمله اهداف فعالیت های این شورا می باشد.

شورای هماهنگی روابط عمومی ها با تشکیل مجمع عمومی و انتخاب هیات رییسه و فعالیت کمیته های فرعی در راستای تعامل دستگاههای اجرایی توسط واحد روابط عمومی ها در تلاش است بتواند به شهروندان شیرازی خدمات اطلاع رسانی شایسته تر و مقبول تری ارایه نماید.

در پایان از طرف روابط استانداری فارس و همچنین انجمن روابط عمومی های استان فارس از فعالیت های حمید جورکش مدیر روابط عمومی فرمانداری شیراز با اهدای لوح تقدیر شد.