مدیرکل روابط عمومی استانداری از دفتر خبرگزاری تسنیم بازدید کرد

مدیرکل روابط عمومی استانداری با حضور در دفتر سرپرستی خبرگزاری تسنیم در یزد، با سرپرست و خبرنگاران این خبرگزاری دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری با حضور در دفتر سرپرستی خبرگزاری تسنیم در یزد، با سرپرست و خبرنگاران این خبرگزاری دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد به نقل از خبرگزاری تسنیم «علی صالحی» مدیرکل روابط عمومی و «مجید وفائی‌شاهی» قائم مقام خبر اداره کل روابط عمومی استانداری یزد با حضور در دفتر خبرگزاری تسنیم در یزد، با سرپرست و خبرنگاران این خبرگزاری در استان یزد دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

«علی صالحی» در این نشست با اشاره به رویکرد اداره‌کل روابط عمومی استانداری یزد در ارتباط با رسانه‌ها، گفت: روابط عمومی استانداری یزد همانند گذشته آمادگی کامل برای ارتباط با رسانه‌ها را به بهترین نحو ممکن دارد.

وی با اشاره به اهمیت بحث اطلاع‌رسانی و فعالیت رسانه‌ها در جامعه ادامه داد: لازم است که اتحاد و همبستگی بین رسانه‌های مختلف در سطح استان یزد وجود داشته باشد و به این صورت زمینه هم‌افزایی و استفاده کامل از ظرفیت رسانه‌ها در توسعه استان فراهم شود.

«مجید وفائی‌شاهی» قائم مقام خبر اداره کل روابط عمومی استانداری یزد هم در این دیدار با اشاره به ارتباط خوب مجموعه استانداری با خبرگزاری‌ها به ویژه خبرگزاری تسنیم، بیان کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای ارتباط هرچه بیشتر مجموعه روابط‌عمومی استانداری با خبرنگاران تدوین شده و در آینده این اقدامات به صورت کامل قابل مشاهده است.

«فرشاد براتی کهریزسنگی» مدیرخبرگزاری تسنیم در استان یزد هم در این دیدار با تبریک انتصاب علی صالحی به عنوان مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد، گفت: روابط عمومی استانداری یزد در طول سال‌های اخیر با برقراری ارتباط بسیار خوب با رسانه‌ها، زمینه پوشش هرچه بهتر و بیشتر برنامه‌های استانداری را فراهم کرده است.

وی با تقدیر و تشکر از زحمات «داود پاک‌طینت» مدیرکل پیشین روابط عمومی استانداری یزد در دو دوره قبلی و همچنین فعالیت‌ها و خدمات «عباس ملازینلی» سرپرست سابق روابط عمومی استانداری یزد، اظهار امیدواری کرد: در این دوره هم با توانمندی‌هایی که از آقای صالحی در این عرصه سراغ داریم، زمینه تقویت فعالیت‌های مثبت پیشین و رفع نقاط ضعف موجود فراهم شود.