اقدامات روابط عمومی موسسه رازی در آستانه نود و دومین سالروزر تاسیس این موسسه

رییس روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: برنامه های جدید روابط عمومی موسسه رازی به مناسبت نود و دومین سالروزر تاسیس این موسسه، اجرایی شد.

رییس روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: برنامه های جدید روابط عمومی موسسه رازی به مناسبت نود و دومین سالروزر تاسیس این موسسه، اجرایی شد.

به گزارش جامعه روابط عمومی؛ دکتر حبیب عبودی اظهارکرد: روابط عمومی این موسسه در طول سال و طبق وظایف ذاتی خود برای اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم در خصوص فعالیت ها و خدمات بخش های مختلف این موسسه تلاش می کند اما تعدادی از برنامه های نود و دومین سالروز تاسیس این موسسه برای اولین بار اجرا شده است.

وی ادامه داد: موسسه رازی یکی از قدیمی ترین موسسات تولیدی و تحقیقاتی کشور است که از گذشته تا کنون، نقش به سزایی در تامین سلامت مردم ایفا می‌کند.

وی افزود: بدون شک معرفی بهتر موسسه رازی نقش به سزایی در تبیین جایگاه واقعی این گنجینه بزرگ در جامعه خواهد داشت.

دکتر عبودی در ادامه با اشاره به بخشی از اقدامات روابط عمومی موسسه رازی در آستانه نود و دومین سالروز تاسیس این موسسه (۱۶ دی ۱۳۰۳) توضیح داد: انجام تبلیغات محیطی در شهرکرج، انعکاس پیام تبریک رییس موسسه رازی تنها بخشی از اقدامات این بخش در آستانه این روز بوده است.

رییس روابط عمومی موسسه رازی از پخش فیلم البرز سرافراز در صدا و سیما که بخشی از آن مربوط به انعکاس خدمات و توانمندی های این موسسه است به عنوان دیگر اقدام روابط عمومی در ۹۲ مین سالروز تاسیس این مجموعه کاربردی اشاره کرد.

وی گفت: استفاده از بنر و بیلبوردهای تبلیغاتی در داخل موسسه از دیگر اقدامات روابط عمومی برای تبلیغات محیطی این سالروز بوده است.

وی از ارسال پیامک تبریک به جامعه هدف و همچنین پوشش خبری این سالروز به عنوان دیگر برنامه های روابط عمومی این موسسه نام برد.