زمان برگزاری پانزدهمین جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران اعلام شد

پانزدهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران همزمان با سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی در ۳۰ مهر ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

پانزدهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران همزمان با سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی در ۳۰ مهر ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از ستاد خبری سمپوزیوم بین‌اللملی روابط عمومی، علی فروزفر ـ دبیر هیات داوران جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران ـ ضمن اعلام این مطلب گفت: روابط عمومی‌های کشور تا دهم مهر ماه فرصت دارند تا آثار و مستندات خود را برای رقابت در این جشنواره به دبیرخانه ارسال کنند.

وی افزود: در این دوره از جشنواره، رقابت برای انتخاب برترین های روابط عمومی ایران در ۹ رشته شامل برنامه ریزی ارتباطی، مدیریت راهبردی روابط عمومی، خلاقیت و نوآوری، ارتباطات الکترونیک، تکریم ارباب رجوع، ارتباطات رسانه ای، مهندسی فرهنگی و توسعه فرهنگ خاص و پژوهش ارتباطی و در دو سطح ملی و استانی برگزار شده و در نهایت حداکثر از ۵۴ اثر برتر روابط عمومی ها تقدیر و تجلیل خواهد شد.

فروزفر اضافه کرد: در دوره پانزدهم جشنواره، آثاری مورد بررسی قرار می‌گیرند که از اول مهر ماه سال ۱۳۹۶ تا دهم مهر ماه سال ۱۳۹۷ تولید و عرضه شده باشند.

وی همچنین با اشاره به انتخاب و معرفی کارشناسان برتر روابط عمومی در سال ۱۳۹۶، گفت: از پنج برگزیده در این بخش و نیز پنج برگزیده در بخش مدیران برتر روابط عمومی تقدیر خواهد شد.

دکتر فروزفر همچنین از انتخاب و معرفی پنج مدیر ارشد ارتباط گستر و اعطای نشان‌های ویژه سمپوزیوم به پنج مجموعه فعالیت‌های ارتباطی برتر روابط عمومی خبر داد و گفت: تجلیل از افراد و مدیریت‌های برگزیده در دو بخش افتتاحیه و اختتامیه پانزدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی در روز یکشنبه (۳۰ مهر ماه) انجام خواهد شد.