از کارشناس ارشد روابط عمومی مدیریت درمان استان زنجان تجلیل شد

نجفی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان زنجان از اکبر راشدین رئیس و کارشناس روابط عمومی درمان زنجان تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان استان زنجان در مراسم تجلیل از بازنشستگان استان ، نجفی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان زنجان از اکبر راشدین رئیس و کارشناس روابط عمومی درمان زنجان تجلیل کرد.
بر اساس این گزارش همکاری صمیمانه و پیگیری مجدانه مطالبات کانونهای بازنشستگی استان ، نجفی رئیس کانون بازنشستگان را بر آن داشت تا در خلال مراسم تجلیل از بازنشستگان و مستمری بگیران از رئیس و کارشناس ارشد روابط عمومی استان با اهداء لوح تقدیر قدر دانی نماید .
در قسمتی از این لوح آمده است همکاری شایسته و ارزشمند حضرتعالی با اعضای هیات مدیره کانونهای بازنشستگی در سطح استان، که همواره با تلاش و پیگیری خود یاریگر امورات این کانون بوده اید به پاس زحمات جنابعالی این لوح بشما تقدیم میگردد.
گفتنی است این مراسم با حضور مدیران بیمه و درمان استان ، روسای هیات مدیره و اعضای کانونها و جمع کثیری از بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان در محل اداره کل تامین اجتماعی استان برگزار شد.