برگزاری نخستین نشست استانی انجمن روابط عمومی ایران در سمنان

نخستین نشست استانی انجمن روابط عمومی ایران و اولین رویداد روابط عمومی استان سمنان همراه با یادمان استاد میرزابابا مطهری‌نژاد، نهم مهرماه سال جاری در سمنان برگزار می‌شود.

سعیده‌سادات قدمی، دبیر اجرایی نخستین رویداد روابط‌عمومی استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار  در سمنان بیان کرد: نخستین نشست استانی انجمن روابط عمومی ایران و اولین رویداد روابط عمومی استان سمنان با تلاش گروهی از مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان سمنان و با حمایت انجمن روابط عمومی ایران و با موضوع چرایی مسؤولیت اجتماعی در روابط عمومی توسط اساتید مطرح دانشگاه‌های معتبر کشور در حوزه ارتباطات برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: این رویداد در دو بخش یادمان و علمی توسط اساتید برجسته دانشگاه‌های معتبر کشور در حوزه ارتباطات و با حضور هیأت مدیره انجمن روابط عمومی ایران برای نخستین بار در استان سمنان به اجرا درمی‌آید و در خاتمه به شرکت‌کنندگان گواهینامه مشترک سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و انجمن روابط عمومی ایران اعطا خواهد شد.

قدمی ادامه داد: این رویداد با حمایت روابط عمومی و دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان، فرمانداری سمنان، شورای شهر و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان، ادارات کل پست، میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان برگزار خواهد شد.

وی توانمندسازی منابع انسانی در حوزه روابط عمومی و ارتباطات را از اصلی‌ترین اهداف برگزاری این رویداد دانست.

دبیر اجرایی نخستین رویداد روابط‌عمومی استان سمنان یادآور شد: افزایش دانش علمی و عملی مدیران روابط عمومی بخش دولتی و خصوصی، در زمینه مسؤولیت اجتماعی و الزامات آن از یکسو روابط عمومی‌ها را به سمت حرفه‌ای گرایی در سازمان و شرکت هدایت خواهد کرد و از سوی دیگر سبب موفقیت مدیران سازمانی در جلب رضایت افکار عمومی خواهد شد.

قدمی درک و شناخت مقدماتی از فلسفه مسؤولیت اجتماعی، شناخت الزامات این مهم و نقش آن در ارتباطات درون و برون‌سازمانی را به‌عنوان مهم‌ترین رهیافت‌های مدنظر نشست پیش‌رو برشمرد که توسط اساتید برجسته کشوری حاضر در این برنامه تشریح خواهد شد.

بآیین رونمایی از پوستر میرزابابا مطهری‌نژاد اخیراً با حضور مدیران برخی روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان در سالن جلسات اداره کل فنی و حرفه‌ای استان سمنان برگزار شد.