انتصاب رییس جدید روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

محمد جمشیدی مدیرعامل و نایب رییس هیئت‌مدیره شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران با صدور حکمی، «مصطفی لشگری» را به عنوان رییس جدید روابط عمومی و ارتباطات این شرکت منصوب کرد.
«محمد جمشیدی» مدیرعامل و نایب رییس هیئت‌مدیره شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران با صدور حکمی، «مصطفی لشگری» را به عنوان رییس جدید روابط عمومی و ارتباطات این شرکت منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌ر‌سانی شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران، برنامه‌ریزی مناسب و تلاش شایسته در به‌کارگیری تمام ظرفیت‌ها و ابزارهای رسانه‌ای و فرهنگی در راستای معرفی فعالیت‌ها و دستاوردهای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران ضمن هماهنگی و تعامل با سایر مدیران و مسئولان شرکت، ماموریت اصلی وی از سوی مدیرعامل شرکت  تعیین شده است.

بر اساس این گزارش، متن حکم صادره از سوی آقای محمد جمشیدی، مدیرعامل و نایب رییس هیئت‌مدیره انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به شرح زیر است:

باسمه‌تعالی

جناب آقای مصطفی لشگری

سلام‌علیکم؛

نظر به تخصص، توان‌مندی و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان رییس روابط عمومی و ارتباطات شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند منان ضمن هماهنگی و تعامل با سایر مدیران و مسئولان شرکت با برنامه‌ریزی مناسب و تلاش شایسته در به‌کارگیری تمام ظرفیت‌ها و ابزارهای رسانه‌ای و فرهنگی در راستای معرفی فعالیت‌ها و دستاوردهای شرکت همواره در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

در ضمن از زحمات جناب آقای عاشری در طول مدت تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی می‌شود.

مدیریت اداره اخبار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل مجموعه ورزشی آزادی از جمله سوابق مصطفی لشگری است.

وی دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت رسانه است.