روابط عمومی نوین ایران

فاطمه رکن الدینی : انتصاب مدیر کل روابط عمومی استان هرمزگان

    انتصاب مدیر کل روابط عمومی استان هرمزگان: با صدور حکم فاطمه رکن الدینی را به سمت مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان منصوب کرد.     دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این حکم خطاب به فاطمه رکن الدینی آورده است:   با استعانت از خداوند منان و با توجه به تجارب جنابعالی به موجب این […]

 

 

انتصاب مدیر کل روابط عمومی استان هرمزگان: با صدور حکم فاطمه رکن الدینی را به سمت مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان منصوب کرد.

 

 

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این حکم خطاب به فاطمه رکن الدینی آورده است:

 

با استعانت از خداوند منان و با توجه به تجارب جنابعالی به موجب این حکم به سمت مدیرکل روابط عمومی پست ردیف ۱۰ – ۲۹ منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، در چارچوب وظایف قانونی و در راستای منویات مقام عظمای ولایت، ضمن برنامه ریزی مطلوب و بهره گیری مناسب از امکانات، استعدادها و ظرفیت های موجود در استان، در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برنامه های دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

شایان ذکر است؛ ایشان پیش از این سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری هرمزگان بود.

پیش از این نیز رضا کمالی زرکانی مسئولیت روابط عمومی استانداری هرمزگان را برعهده داشت که به عنوان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، منصوب شد. شایان ذکر است؛ فاطمه رکن الدینی دانش آموخته رشته علوم ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی است که سوابق متعددی در حوزه رسانه از جمله مدیرعاملی خانه مطبوعات استان هرمزگان، ریاست انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان و مدیر مسئولی سه نشریه را در کارنامه دارد.

 

روابط عمومی نوین ایران ضمن تبریک به خانم فاطمه رکن الدینی، آرزوی موفقیت های بیشتر را برای ایشان آرزومند است.