انتصاب مشاور فرهنگی ، رسانه و مدیر روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران

مهندس یزدان سیف ،مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با صدور حکمی سیدمحمد تقی طباطبایی حکیم را به سمت مشاور فرهنگی، رسانه و مدیر روابط عمومی شرکت منصوب کرد.

یزدان سیف ،مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با صدور حکمی سیدمحمد تقی طباطبایی حکیم را به سمت مشاور فرهنگی، رسانه و مدیر روابط عمومی شرکت منصوب کرد.

به گزارش جامعه روابط عمومی ؛ در متن حکم آمده است: با توجه به دانش و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان “مشاور فرهنگی، رسانه و مدیر روابط عمومی” منصوب می‌شوید.

شایسته است با بهره گیری از تمام ظرفیت‌های موجود علاوه بر برنامه‌ریزی‌های لازم در ارتباط با رسانه‌ها، ارتباط درون سازمانی، برون سازمانی با ذی‌نفعان شرکت به‌ویژه روابط عمومی شرکت‌های غله و خدمات بازرگانی مناطق، تبلیغات، پژوهش و افکارسنجی، توسعه روابط عمومی الکترونیکی نسبت به انجام همکاری‌های لازم با حوزه مربوط در زمینه ارتقاء سطح آموزش و انگیزش همکاران در مسیر اعتلای فرهنگ سازمانی براساس ارزش‌های انسانی و اخلاق اسلامی در داخل شرکت و همچنین همکاری برای اصلاح فرهنگ عمومی در جهت رشد مسئولیت‌های اجتماعی در امر مصرف بهینه نان با بهره‌گیری از پتانسیل تشکل‌های صنفی اقدام گردد.

امید است با استعانت از خداوند متعال در راستای برنامه‌های دولت تدبیر و امید، ضمن رعایت دقیق مقررات و هماهنگی با مسئولین ذی‌ربط و مدیر کل حوزه معاون وزیر در انجام امور محوله مؤفق و مؤید باشید.

روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران ضمن عرض تبریک مجدد به آقای سیدمحمدتقی‌ طباطبایی برای وی آرزوی توفیق روزافزون دارد.