مراسم تودیع و معارفه روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی

مراسم تودیع و معارفه کیوان نخعی و محسن حسن‌زاده مدیر پیشین و جدید روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی با حضور شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه کیوان نخعی و محسن حسن‌زاده مدیر پیشین و جدید روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی با حضور شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی برگزار شد.

به گزارش جامعه روابط عمومی به نقل از روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی، در این مراسم که با حضور شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی و کارکنان مجوعه روابط عمومی این اداره کل برگزار شد، مدیرکل هنرهای نمایشی در سخنانی ضمن تبریک عید سعید فطر به کارکنان روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، گفت: تغییر و تحول در شرایط اداری همیشه یک ضرورت است و همیشه در برنامه‌ریزی‌ها جدیدی که شکل می‌گیرد معمولا یکی از عواملی که می‌تواند با دمیدن روحی تازه، هم روی اشخاص و هم روی برنامه‌ها تاثیر بگذارد همین تغییر و تحولات است.

کرمی در ادامه با قدردانی از زحمات و تلاش‌های کیوان نخعی در روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، افزود: من به سهم خودم در طول چند سال گذشته همواره شاهد زحمت‌های بی‌وقفه کیوان نخعی بودم. جایی نیست که او در اداره کل به صورت اجرایی تجربه نکرده باشد و در تمام بخش‌‌های اداره کل حتما فعالیت اجرایی داشته و همین امر نشان از توان شخصی، فردی، هنری و اجرایی کیوان نخعی دارد.

کرمی ادامه داد: کیوان نخعی چند خصوصیت خیلی خوب دارد. از جمله اینکه روابط انسانی بسیار خوبی در وجودش هست و یک هنرمند شریف و اخلاق‌گرا است که با صفت اخلاقی‌اش کار و رفتار می‌کند. درواقع او از آن دسته شخصیت‌هایی است که همه آدم‌ها او را دوست دارند و خیلی مورد علاقه دوستان هنرمند است.

مدیرکل هنرهای نمایشی اضافه کرد: ایشان در این چند سال با حضورش در روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، سهم عمده‌ای در انعکاس اتفاقات اداره کل، سهم عمده‌ای از روابط حسنه اداره کل و اعتماد عمومی که به اداره کل ایجاد شد داشته و بدون شک این‌ها نتیجه زحمات وی و همکاران شریف او در این واحد بوده است.

وی با تاکید بر ضرورت تغییر و تحول در مجموعه اداره کل هنرهای نمایشی گفت: ضرورت داشت تغییر و تحولاتی در اداره کل هنرهای نمایشی اتفاق بیفتد و من خیلی خوشحالم که دوباره این مجموعه از موهبت حضور کیوان نخعی بهره‌مند خواهد شد. درواقع او از این به بعد به عنوان مدیر هماهنگی کانون‌های تخصصی اداره کل هنرهای نمایشی مشغول خواهد شد.

کرمی با اشاره به وجود شش کانون تخصصی فعال، خاطر نشان کرد: این کانون‌ها نیاز به یک مدیریت جامع دارد و ما از ظرفیت این کانون‌ها تاکنون به خوبی بهره نبرده ایم. انشاالله حضور کیوان نخعی در پست جدید مثمر ثمر خواهد بود و شاهد اتفاقات خوبی در حوزه کانون‌ها خواهیم بود.

مدیرکل هنرهای نمایشی در ادامه درباره محسن حسن‌زاده که از امروز به عنوان مدیر روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی کارش را آغاز می‌کند نیز گفت: برای انتخاب شخص جایگزین کیوان نخعی خیلی فکر کردم، حتی در ابتدا رویکردم این بود که شخصی را از بیرون دعوت کنم اما دیدم در داخل مجموعه نیروهای پرتوان و خوبی داریم. ضمن اینکه افرادی که در این مجموعه مشغول هستند همگی افراد پرتوان و پرتلاشی هستند و همیشه به عنوان واحد روابط عمومی موفق عمل کردند. درواقع این پتانسیل می‌طلبید که حتما از یک نیروی با تجربه در این پست استفاده کنم.

کرمی با اشاره به تجربه‌های محسن حسن‌زاده درزمینهٔ روابط عمومی، افزود: محسن حسن‌زاده به شکل تخصصی عرصه‌های مختلف مدیریت روابط عمومی را طی این سال‌ها تجربه کرده است. درواقع علاوه بر اینکه او یک نویسنده و کارگردان شناخته‌شده است، تجربه کار در روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه سنگلج را هم داشته که این تجربه عملی و اجرایی نهایتاً این اولویت را به من داد که از او خواهش کنم که برای سکان‌داری روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی به اداره کل بیاید.

مدیرکل هنرهای نمایشی با تشکر از اینکه حسن‌زاده درخواست او را لبیک گفته، اضافه کرد: دور جدید فعالیت‌ها می‌طلبد که اتفاق‌های جدیدتری در این عرصه بیفتد. با توجه به ظرفیت؛ تجربه و نیروی جوانی که ایشان دارد ، به همراه مجموعه تجربه‌ای که همکارانش در این مجموعه‌دارند، می‌توانند علاوه بر اینکه اتفاق مثبت گذشته را ادامه بدهند، اتفاق‌های جدیدی را در این مسئولیت رقم بزند.

شهرام کرمی همچنین با قدردانی از زحمات کارکنان واحد روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، از کارکنان این واحد خواست تا همان‌طور که پیش‌ازاین به کیوان نخعی کمک کردند به محسن حسن‌زاده نیز در مسئولیت جدیدش کمک کنند تا در دوران جدید ، فعالیت مؤثری در این واحد را شاهد باشند.

مدیرکل هنرهای نمایشی در پایان با قدردانی مجدد از زحمات کیوان نخعی در طی این سال‌ها لوح تقدیری را به‌رسم یادبود به او اهداء کرد. همچنین محسن حسن‌زاده نیز حکم خود را به‌عنوان مدیر روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی از دستان شهرام کرمی گرفت و رسماً سکان این مجموعه به او سپرده شد.

در این مراسم علاوه بر شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی، وحید لک، کیوان نخعی، محسن حسن‌زاده، زهرا شایان‌فر، مهدی یوسفی کیا و سایر کارکنان مجموعه روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی حضور داشتند