مومنی سرپرست جدید روابط عمومی خطوط لوله و مخابرات نفت شد

آئین تکریم و معارفه علی اصغر سالمی و محسن مؤمنی رئیس پیشین و جدید روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران برگزار شد و مومنی که در دوره های پیشین کرسی ریاست روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران را عهده دار بود

آئین تکریم و معارفه علی اصغر سالمی و محسن مؤمنی رئیس پیشین و جدید روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران برگزار شد و مومنی که در دوره های پیشین کرسی ریاست روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران را عهده دار بود، این بار سکان سرپرستی روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران را به عهده گرفت.

به گزارش ایران پترونت، این مراسم با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، رؤسای واحدهای ستادی و همکاران روابط عمومی برگزار شد.

عباسعلی جعفری نسب مدیرعامل شرکت در این مراسم گفت: روابط عمومی ها اساتید فن هستند و من از تمام همکاران فعال و شاخص این واحد قدردانی می نمایم چرا که در ارائه و عرضه خدمات شرکت نقش مهمی را ایفا کردند.

وی ضمن تقدیر و تکریم علی اصغر سالمی رئیس سابق روابط عمومی افزود: ایشان در طی این مدت به علت داشتن دو مسئولیت همزمان، بار مضاعفی را به دوش کشیدند و امید است ازین پس نیز با راهنمایی هایشان بار دیگر یاریگر همکاران در روابط عمومی باشند.

جعفری نسب در ادامه یادآور شد: روابط عمومی شرکت همیشه بخش پرکار، فعال و مسئولیت پذیر بوده و امید است به همین شکل ادامه پیدا کند.

علی اصغر سالمی مدیر منابع انسانی و رئیس سابق روابط عمومی نیز ضمن آرزوی موفقیت برای همکارانش در روابط عمومی از انتصاب سرپرست جدید در این واحد ابراز خوشحالی کرد.

محسن مؤمنی سرپرست جدید روابط عمومی ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع صمیمی و مؤثر کارکنان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران گفت: همه ما میراث دار شهدا بویژه شهدای شرکت هستیم وحضور ما در این مکان مرهون ایثار و فداکاری آنهاست. من نیز امیدوارم در این مسئولیت جدید تکالیفم را به شایستگی و درستی انجام دهم.

وی ضمن سپاس از حسن نظر و عنایت مدیرعامل شرکت نسبت به انتخاب ایشان افزود: امیدوارم در انجام فعالیت های حوزه تخصصی روابط عمومی اثرگذار باشم و بتوانیم با کمک یکدیگر با خلاقیت و نوآوری، بیش از پیش موفق و حرکتی رو به جلو داشته باشیم و دوره درخشانی را رقم بزنیم.

همچنین، اعضای هیئت مدیره و رؤسای واحدهای ستادی و برخی از همکاران روابط عمومی برای سالمی و مؤمنی، موفقیت و سربلندی را از خداوند متعال خواستار شدند.

در پایان حکم محسن مؤمنی سرپرست جدید روابط عمومی قرائت و توسط مدیرعامل به ایشان اهدا شد.

گفتنی است محسن مؤمنی از سال ۷۱ وارد صنعت نفت شده و در روابط عمومی بخش های مختلف صنعت نفت مشغول به خدمت گردید. وی همچنین سه سال از مجموع فعالیتش را در واحد مددکاری و امور ایثارگران خدمت کرد./ روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران