مراسم تکریم و معارفه مدیران‌کل روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری زنجان

مراسم تکریم و معارفه مدیران‌کل روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری زنجان با حضور مهندس درویش امیری استاندار زنجان برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مدیران‌کل روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری زنجان با حضور مهندس درویش امیری استاندار زنجان برگزار شد

استاندار زنجان:اقای سالاری صادق ترین مشاور من بود/صبر،صداقت،سواد حرفه ای و توجه به افکار عمومی و مطالبات افراد و گروه ها از بارزترین ویژگی های اقای سالاری است
نجاری رییس خانه مطبوعات زنجان: در دوره فعالیت اقای سالاری نبض روابط عمومی ها منظم تر از همیشه زد/ایشان در جایگاه واقعی خود قرار داشتند.

حسینی مدیر روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه استان زنجان: انتصاب اقای سالاری به عنوان مدیر کل روابط عمومی استانداری بهترین تصمیم استاندار بود.

 

 

گفتنی است در این مراسم که با حضور مدیران استان،مدیران روابط عمومی ها و اصحاب رسانه استان زنجان برگزار شد از ادریس سالاری که به مدت دو سال مدیریت روابط عمومی تشریفات و امور بین الملل استانداری زنجان را به عهده داشت تقدیر و مظفری به عنوان مدیرکل جدید در این پست معرفی شد.

سالاری دانشجوی دکتری علوم سیاسی، کارمند وزارت اموزش و پرورش بوده و پیشنه رسانه ای داشت. و ی سال ها مدیریت خبر گزاری ایسنا زنجان،سردبیری چندین نشریه و اموزش روزنامه نگاری را در رزومه خود دارد.

بنا به اظهارت استاندار زنجان وی در صدد ارتقا مدیرکل روابط عمومی بوده اما با اتمام دوره ماموریت در استانداری ارتقا سمت را نپدیرفت.