روابط عمومی نوین ایران

اینستاگرام: قابلیت های این شبکه اجتماعی محبوب چیست؟

اینستاگرام در بین شبکه های اجتماعی بسیار پرطرفدار است. این شبکه اجتماعی پر طرفدار، چه قابلیتهای ویژه ای دارد. با شناخت اپلیکیشن های این شبکه اجتماعی استفاده مفیدتری از اینستاگرام خواهد شد.

 

 

قابلیت های اینستاگرام را می دانید؟

 

اینستاگرام در بین شبکه های اجتماعی بسیار پرطرفدار است. این شبکه اجتماعی پر طرفدار، چه قابلیتهای ویژه ای دارد. با شناخت اپلیکیشن های این شبکه اجتماعی استفاده مفیدتری از اینستاگرام خواهد شد.

 

برای انتشار پست های خود زمان تعریف کنید.

 

اگر چند مطلب برای آپلود در اینستاگرام  خود حاضر کردید و نگران هستیدکه فالوورها فرصت کمتری برای لایک کردن تصاویری که با فاصله زمانی کوتاه بارگذاری کردید، پیدا کنند می توانید از طریق Latergramme یا Takeoff تاریخ و زمان انتشار تصویر یا ویدئو خود را تعیین کنید تا بصورت خودکار منتشر شود.

 

به فالوورهای خود احترام بگذارید

 

تعداد فالوورهای شما زمانی زیاد می‎شود و امکان پاسخگویی به آنها وجود ندارد، می‎توان از طریقی دیگر به آنها ابراز محبت کرده و در استحکام دوستی و احترام تلاش کرد. برای این کار کافی است از ابزار Boomf اینستاگرام استفاده کرد. در این سرویس می‎توان تصاویری را انتخاب و برای فالوورها و یا دوستان مورد علاقه خود ارسال نمود.

 

در اینستاگرام چت کنید.

شاید بسیاری از کاربران از وجود ابزار چت ناآگاه باشند و تصور کنند نمی‎توانند با فالورهای خود ارتباط برقرار کنند. Instachat یکی از ابزارهای محبوب اپلیکیشن اینستاگرام بوده و بر روی هر دو سیستم عامل اندروید و IOS نصب می شود و امکان برقراری تماس میان کاربران را امکانپذیر می کند.

 

ویدئوهای طولانی هم می توان در اینستاگرام آپلود کرد.

 

در حالت عادی می‎توان ویدئوهایی با مدت زمان ۱۵ ثانیه را در اینستاگرام بارگذاری نمود. این در حالی است که برخی از کاربران تمایل دارند تا ویدئوهای طولانی تری را بارگذاری نمایند. این کار از طریق ابزار Hyperlapse  امکان پذیر می‎شود. منتها این ابزار تنها در سیستم عامل ios قابلیت اجرا دارد.

 

می توانید تصاویر مورد علاقه خود را ذخیره کنید!

 

گاهی برخی از تصاویر توجه کاربران را به خود جلب می‎کند به طوری علاقه زیادی برای ثبت آنها در گالری و پرینت گرفتن آنها دارند برای برای این کار ابزارهایی نظیر Blurb, Past Book, Social Print Studio  Prinstagr.am Plaid Print و یا plaid Print در نظر گرفته شده است.